İade & Değişimi Kaç Gün içinde yapabilirim ?

Siparişin teslimatının yapıldığı gün dahil 7 iş günüdür.

 

Hangi Ürün/Ürünler İade & Değişim Kapsamına Girmez?

Etiketi koparılmış, kullanılmış yada hızlı yıpranan (işlemeli, Pul payet detaylı) olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

 

Sipariş elime ulaştı fakat bedende sorun yaşadım değişim yapabilir miyim?

Evet, beden değişimi yapabilirsiniz.

Değişim sebebini ve istediğiniz bedeni ürün faturası arkasına yazın.  Örnek: dar geldi bir beden büyüğünü rica ediyorum  

Ürünü faturası ile hasar görmeyecek şekilde ambalajlayıp Aras Kargo şirketine teslim ediniz.  Adres bilgilendirme kağıdında yazan bilgiler üzerinden bizim adresimize yollayınız.

Değişim ve iade durumunda kargo kargo bedeli alıcı tarafından karşılanır.

Firmamız mümkün olan en kısa zamanda değişim işlemlerini gerçekleştirecektir.

 

Kapıda Ödeme İle Verilen Siparişlerinin Para İadesi Nasıl Yapılır?

 

İade talebi oluştururken, vermiş olduğunuz IBAN numarasına tanımlı olan kartınıza/hesabınıza 15 gün içinde iade işlemi gerçekleştirilir. Vermiş olduğunuz bilgiler yanlış ise ödeme Mooixxl.com a iade edilir ve bu gecikmeden Mooixxl  sorumlu değildir, böyle bir durumda sizinle iletişime geçilir ve bilgileriniz teyit edilir daha sonra doğru bilgiler ile işlem tarafımızca tekrar yapılır. Bankanıza bağlı olarak, iadenizi kredi kartınızda yada banka hesabınızda görmeniz, bir kaç gün sürebilir. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve Mooixxl.com’un bankanıza müdahale etmek gibi bir hakkı yoktur.

 

Kredi Kartı İle Verilen Siparişlerinin Para İadesi Nasıl Yapılır?

 

Siparişinizi oluştururken kullanmış olduğunuz kredi kartı yada banka kartına iade yapılır. Eğer iade esnasında sistemsel bir sorun yaşanırsa; iade talebi oluştururken, vermiş olduğunuz IBAN numarasına tanımlı banka hesabınıza 15 iş  günü içinde iade işlemi gerçekleştirilir. Vermiş olduğunuz bilgiler yanlış ise para banka tarafından Moixxl.com’a iade edilir ve bu gecikmeden Mooixxl.com sorumlu değildir, daha sonra doğru bilgiler tarafımızca teyit edilir ve iade işlemi tekrar yapılır. Bankanıza bağlı olarak, iadenizi kredi kartınızda yada banka kartınızda görmeniz, bir kaç gün sürebilir. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve Mooixxl.com’un bankanıza müdahale etme hakkı yoktur.

 

İade Edilen Ürünün/Ürünlerin Geri Ödemesi Ne Zaman Yapılır?

 

Ürünler bize ulaştıktan sonra, ürünün iade için uygunluğu kontrol edilir ve sonra Moiixxl.com tarafından kredi kartınıza yada vermiş olduğunuz İban numarasına 15 iş günü içinde iade işleminiz gerçekleştirilir. Bankanıza bağlı olarak, iadenizi kredi kartınızda yada banka kartınızda görmeniz, bir kaç gün sürebilir. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve Mooixxl.com’un bankanıza müdahale etme hakkı yoktur.

 

Outlet ve kampanyalı ürünlerde iade ve değişim yapılmamaktadır.

İADE VE DEĞİŞİM İŞLEMLERİNDE FATURA İBRAZI ZORUNLUDUR.

DEĞİŞİM VE İADE İŞLEMLERİNDE ANLAŞMALI KARGO FİRMAMIZ ARAS KARGO OLUP  DİĞER KARGO FİRMALARI İLE GÖNDERİLEN GÖNDERİLERİN KARGO ÜCRETLERİ FİRMAMIZ TARAFINDAN KARŞILANMAZ VE GÖNDERİ TARAFIMIZCA TESLİM ALINMAZ. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR